Dames recreanten Surf 2 - 3e klasse 2019 - 2020

Datum Tijd Wedstrijd Adres
       
23 september 20.00 Yde 2 - Surf 2
Sporthal Yderhoes, Betmersweg 2, Yde
8 oktober 20.45 Surf 2 - Quinto De Kamp Vries  
16 oktober 20.15 Peelermarke - Surf 2 Sporthal Peelermarke, Scharmbarg 31 Assen  
13 november 20.00 Smash 4 - Surf 2 Drenthehal, Eursingerweg 1 Beilen  
19 november 20.45 Surf 2 - Animo '68 De Kamp Vries  
3 december 20.45 Surf 2 - Yde 2 De Kamp Vries  
10 december 20.45 Surf 2 -SVH 2 De Kamp Vries  
5 februari 20.00 SVH 2 - Surf 2 Gymzaal Bosrand, Sportlaan 2 Hoogersmilde  
25 februari 19.30 Animo '68 - Surf 2 De Componist, Paganinilaan 15 Assen  
10 maart 20.45 Surf 2 - Smash 4 De Kamp Vries  
7 april 20.45 Surf 2 - Peelermarke De Kamp Vries  
23 april 20.00 Quinto - Surf 2 Borkerkoel, Oude Beilerweg 27, Westerbork  

Dames recreanten Surf 1 - 3e klasse B 2019 - 2020

Datum Tijd Wedstrijd Adres
       
3 oktober 19.30 Peize 2 - Surf 1 Sporthal Peize, Hereweg 1A, Peize
15 oktober 20.45 Surf 1 - VEB '98 De Kamp Vries  
29 oktober 20.45 Surf 1 - Animo '68 4 De Kamp Vries  
? november ?      
17 december 20.45 Surf 1 - Peelermarke 2 De Kamp Vries  
? januari ?      
12 februari 20.15 Peelermarke 2 - Surf 1 Sporthal Peelo, Scharmbarg 31 Assen  
25 februari 20.45 Surf 1 - Zonnereep De Kamp Vries  
4 maart 20.30 VEB '98 - Surf 1 Sporthal De Koel, Molenstraat 5 Borger  
21 april 20.45 Surf 1 - Peize 2 De Kamp Vries  
12 mei 19.00 Animo '68 4 - Surf 1 Sporthal Peelo, Scharmbarg 31 Assen  
19 mei 19.30 Zonnereep - Surf 1 Sporthal de Kloet, Hendr v Boeienlaan 5 Assen  

Heren recreanten Surf 3e klasse 2019 - 2020

Datum Tijd Wedstrijd Adres
       
15 oktober 21.00 Zonnereep - Surf  
31 oktober 20.30 Kloosterveen - Surf    
14 november 20.30 Sudosa Desto - Surf    
21 november 20.30 Kloosterveen - Surf     
2 december 21.00 WIK - Surf    
15 januari 20.45 Surf - Kloosterveen  De Kamp Vries  
28 februari 20.45 Surf - Zonnereep De Kamp Vries  
4 februari 20.45 Surf  - WIK De Kamp Vries  
3 maart 20.45 Surf - Sudosa Desto De Kamp Vries  
24 maart 20.45 Surf - Wik De Kamp Vries  
31 maart 20.45 Surf - Sudosa Desto De Kamp Vries  
14 april 21.00 Zonnereep - Surf     

Volleybalvereniging Surf Vries