Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Scheidsrechter

Teller

21-09-2019

17:30

SURF DS 1

Abiant/Set Uppers DS 3

1

Wim Bokkers

Heren 1

21-09-2019

17:30

SURF MC 1

Flash/Veendam MC 1

2

Angeline Hingstman

zelf/ouders

             

21-09-2019

19:30

SURF MA 1

Sudosa-Desto MA 7

2

Maria van Santen

zelf/ouders

21-09-2019

19:30

SURF MB 1

Ritola MB 1

3

Eric van Gelderen

zelf/ouders

             

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Scheidsrechter

Teller

05-10-2019

17:30

SURF DS 1

Exstudiantes DS 3

1

David Staal

Heren 1

05-10-2019

17:30

SURF JB 1

Fama XB 1

3

Teun Aalbrecht

zelf/ouders

05-10-2019

17:30

SURF MC 1

Sudosa-Desto MC 4

2

Kimberly Smidt

zelf/ouders

05-10-2019

19:30

SURF HS 1

S.C. Rodenburg HS 1

1

Annet Simons

Dames 1

05-10-2019

19:30

SURF MB 1

Oranje Nassau MB 2

2

Anniek Goris

zelf/ouders

             

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Scheidsrechter

Teller

02-11-2019

17:30

SURF DS 1

SV Aduard DS 1

1

Erwin van der Velde

Heren 1

02-11-2019

17:30

SURF JB 1

En Bloc JB 1

3

Annika de Groot

zelf/ouders

02-11-2019

17:30

SURF MC 1

Smash MC 2

2

Kimberly Smidt

zelf/ouders

02-11-2019

19:30

SURF HS 1

vv Trias HS 2

1

Henk Viersen

Dames 1

02-11-2019

19:30

SURF MB 1

Flash/Veendam MB 4

2

Eric van Gelderen

zelf/ouders

             

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Scheidsrechter

Teller

16-11-2019

17:30

SURF DS 1

Olympia DS 4

1

Fulco Westerhout

Heren 1

16-11-2019

17:30

SURF JB 1

Sudosa-Desto JB 2

3

Tessa van Slochteren

zelf/ouders

16-11-2019

17:30

SURF MC 1

Sudosa-Desto MC 3

2

Nynke Venema

zelf/ouders

16-11-2019

19:30

SURF HS 1

Merna HS 1

1

Annet Simons

Dames 1

16-11-2019

19:30

SURF MA 1

Smash MA 1

2

Maria van Santen

zelf/ouders

16-11-2019

19:30

SURF MB 1

Sudosa-Desto MB 6

3

Nienke Enting

zelf/ouders

             

Datum

Tijd

Team thuis

Team uit

Veld

Scheidsrechter

Teller

23-11-2019

17:30

SURF DS 1

Flash/Veendam DS 4

1

Wim Bokkers

Heren 1

23-11-2019

17:30

SURF JB 1

Oostermoer XB 1

3

Angeline Hingstman

zelf/ouders

23-11-2019

17:30

SURF MC 1

Rovoc MC 1

2

Paulien Lampe

zelf/ouders

23-11-2019

19:30

SURF HS 1

G.A.V. Unitas HS 1

1

Linda Schoon

Dames 1

23-11-2019

19:30

SURF MA 1

Impala MA 2

2

Anniek Goris

zelf/ouders

23-11-2019

19:30

SURF MB 1

Doles MB 1

3

Eric van Gelderen

zelf/ouders

 

 

 

Volleybalvereniging Surf Vries